googlefacebook

Kontak gerus die kerkkantoor of enige van hierdie selleiers indien jy inligting oor Koninkryksfamilie 24 se selgroepe benodig of indien jy graag by ‘n selgroep wil inskakel:

SELLEIERS FOKUSGROEP SEL NO. E-POS VOORSTAD STRAAT TYD
Selgroep Leiers Koördinering

Jan & Marie Hugo

Jan en Marie

Leierspaar

Jan - Manne biduur

 

0826551199

0832285866

janhugo777@gmail.com

mariehugo50@gmail.com

Garsfontein Bernice Place 690

 

Woensdae 05h00

Volwasse Selgroepe

Otto & Amanda von Kloëg

 

40 Plus

0813613935

0826332746

otto@reveal.co.za

amanda@reveal.co.za

Garsfontein X10 Great Danestraat 732 Woensdae
19h00

Jan & Riana   Grobbelaar

35 Plus

0845678975

0829425723

jan@reveal.co.za Garsfontein X 8 Petronellastraat 538 Woensdae
19h00

Pieter & Dirkie Kleinschmidt

Almal welkom

0823366503

0823378362

pieter@cgr.co.za

dirkie@cgr.co.za 

Garsfontein Retriever str 537 Donderdae
19h00

Keith & Michelle van der Merwe

Keith Michelle Feb 2019

35 Plus
Almal welkom

0836517691
0829470819

keithv@absamail.co.za
livelife@mweb.co.za
 Faerie Glen  Kentucky Str 522 Donderdae
19h00

André & Estelle Olivier

 ANDRE EN ESTELLE

 Almal Welkom 0824117836
0826630160
andre.olivier13@gmail.com
estelle.olivier8@gmail.com
Rietvlei View  Anthony Str 974 Donderdae 19h00

Gustav & Germien Sothmann

Huwelike - fokus op intimiteit in huwelike

0825785616

0824605099

gsothmann@yahoo.com

germiensothmann@gmail.com 

Mooikloof Sea Cottage 29 Kontak Gustav of Germien

Martin & Jolene de Jager

Martin en Jolene

Almal welkom 0764359001

dejagermw@yahoo.com

Kontak Martin. Wissel weekliks. Woensdae 19h00
Marie Hugo Dames 0832285866 mariehugo50@gmail.com Garsfontein Bernice Place 690 Dinsdae 10h00

 

 

 

kwp selgroepe uitreike gee

121 Mat Avenue, Pretorius Park, Pretoria

 

DIENS TYE dot SERVICE TIMES

 

VIND ONS dotFIND US

 
Sondagoggend / Sunday Morning:  09:00

Kontak die Kerkkantoor vir meer inligting.

Contact the Church Office for more Information.

 

 

 
Selnr / Cell nr:          079 336 1317
E-pos / Email:           office@kf24.co.za
Facebook:           facebook.com/KoninkryksFamilie24
Webtuiste / Website:  www.kf24.co.za